Lisatud: Kolmapäev, 18 Jaanuar 2017

Reedel, 13. jaanuaril kihutas 6.-7. klass, kaasas mõned viiendikud ja kaheksandikud, Pärnu suunas. Laste arvates oli Pärnu Tervise Paradiisi veekeskuses käik igati tore vaheldus tavalisele argipäevale.  Lõbusa adrenaliinisüsti said kõik liutorudest, kärestikulisest mägijõest ja tornist alla tuhisejad. Maitsev toit buffet restoranis garanteeris rõõmsa tuju pikaks ajaks. Bowlingumäng  oli paljudele meeldiv ja igati aktiivne tegevus päeva lõpuks. See ei olnud niisama ajaviitmise moodus, vaid emotsionaalses ja füüsilises arengus ääretult vajalik tegevus. Nalja sai palju ja tagasiteel tabas paljusid naerukramp, millest ei osatud enam välja tulla.
Aitäh kõikidele osalejatele ja kaasalööjatele!
Õpetaja Ave