Töötajad

Elina Kirch  arendusjuht

Õpetajad

Ants-Kristjan Lauter  tehnoloogiaõpetus

Halinee Tovinen  õpetaja abi, pikapäevarühma õpetaja

Inge-Liis Mölder  inglise keel, arvutiõpetus

Kadri Juhanson  füüsika

Kaisa Kase  eesti keel ja kirjandus

Katrin Mark  õppekorraldaja, HEVKO, käsitöö ja kodundus,
     kunstiõpetus, 9. klassi klassijuhataja

Lemmi Pehlak  loodusained, keemia, programmi “Roheline kool” tiimi juht This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
     Maksim Nikitin  IT juht, 5. ja 6. klassi klassijuhataja

Nadežda Alvela  vene keel, uurimistöö alused, õppekirjanduse haldaja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
     Pille Ilisson  klassiõpetaja, 1. ja 2. klassi klassijuhataja, inimeseõpetus

Riina Kööts  huvijuht, muusikaõpetus, võru keel (1. kooliaste),