Kevadine spordipäev

16. mai õhtupoolikul toimus ülekooliline spordipäev. Võisteldi erinevates vanuseklassides ja traditsioonilistel kergejõustikualadel: 60m ja 100m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, pallivise, odavise ning pikamaajooksud.

Kõigis vanuseklassides sai igal võistlusalal välja selgitatud esikolmik. Lisaks sai veel eraldi arvestus tehtud mitmevõistlusest.

E – vanuseklassis tulid mitmevõistluse võitjateks Kairit ja Markus.

D- vanuseklassis võidutsesid Sigrit ja Sten.

C – vanuseklassi kangemad olid Karmen ja Kevin T.

B- vanuseklassi võitjateks tulid Stella ja Ander

A- vanuseklassi võitjateks tulid Airin ja Armands.

Ürituse õnnestumisele aitasid  kaasa õpetajad, kes täitsid õiglaste ning erapooletute   kohtunike rolli. Aitäh neile!

Aitäh Alarile, kes hoolitses taustamuusika eest ning õpilaste tugevad pingutused ja erinevad emotsioonid fotodele jäädvustas!

Õpetajad Anne ja Helve
    Vaata pilte