Olime ikka super tublid kergejõustikus!

Reedel, 14. septembril osalesid kooli 40 2 – 9. klassi õpilast Antslas Aksel Kersna XX mälestusvõistlustel kergejõustikus. Oli tõeliselt ilus sügispäev täis sporti ja positiivseid emotsioone. Kokku saavutasid õpilased 24 esikolmikukohta.
    1. kohad saavutasid:
    Kairit 400m jooksus; Hendrik Jaak kaugushüppes ja palliviskes; Kerli palliviskes; Sten kaugushüppes; Keitlin palliviskes ja 400m jooksus; Laura Kirke Bertel palliviskes; Ander 100m jooksus ja odaviskes.
    2. kohad saavutasid:
    Älis 60m jooksus ja kaugushüppes, Kerli 400m jooksus, Sten 60m jooksus, Sigrit palliviskes, Reno odaviskes, Stella 100m jooksus.
    3. kohad saavutasid:
    Reesi 60m jooksus ja kaugushüppes; Rainar 1000m jooksus; Karoliina kaugushüppes; Reno 1000m jooksus; Laura B palliviskes; Stella kaugushüppes.

Palju õnne võitjatele!

Aitäh  tublidele kohtunikele Emmale ja Laurale!

Aitäh kõigile osalejatele!

Õpetaja Anne