Luhasoos

Teisipäeval, 18.septembril, toimus 7.klassi väljasõit Luhasoosse. Ilm oli ka õnneks meie poolt: lõunaks läks pilvituks ja soojaks. Aega oli laialt käes ja nii me ei kiirustanud, vaid lugesime infotahvleid ja õppisime sootaimi tundma. Uut laudteed mööda oli väga hea astuda, tüdrukud võtsid lausa jalad paljaks. Pikema peatuse tegime soosaarel, kus pidasime piknikku. Saare tagaosas, kus käisime metsavendade punkrite asemeid uudistamas, kasvas palju pohli. Need olid ülivalmis ja väga maitsvad. Edasi minnes jõudsime väikese järve juurde, kus oli palju vett ja mudane. Seal kasvas rohkesti jõhvikaid. Viimane osa rajast kulges niidul ja metsas, kus kasvas hulganisti seeni, eriti jäi silma kärbseseente rohkus.  Kahjuks ei näinud me sellel 4,5 km pikkusel matkal  ühtegi suuremat looma, ainult ämblikke ja sipelgaid.
    Õpetaja Lemmi