Hariv õppekäik Tartusse

Vastlapäeval, 5. märtsil 2019 külastasid Varstu rühma NK ja KT Tartus KGB kongide muuseumi ja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutusi. Selgus, et olime oma ekskursiooni ette võtnud Stalini surmapäeval, mis kergendas KGB kongide muuseumi õhkkonda, kus saime aimu KGB tegutsemisest enne 1991. aastat. KVÜÕA muuseumis on lai väljapanek relvastusest, laskemoonast, varustusest, vormidest, auastmetunnustest.
    Järgnes jalutuskäik kohvikusse Spargel, kus saime maitsva kõhutäie osaliseks. Väljasõit toimus tänu isamaalise hariduse programmile ja lapsevanematele!
    Aitäh!
    Õpetaja Merle