Käisime Osulas maastikuteatejooksu jooksmas

Neljapäeval, 16. mail osalesime 30 õpilasega Võru maakonna koolinoorte esimestel maastikuteatejooksu meistrivõistlustel. Igast kooliastmest tuli välja panna 5P+5T, kes siis jooksid algul pendelteatejooksu ja pärast koos tõusude ja laskumistega maastikuteadet 8x300m (8x500m). Eraldi tahaks esile tõsta 1. – 3. klassi võistkonda, kes oli super-super tubli ning jättis mõlemas jooksus isegi naaberkooli oma selja taha. Kuid tegelikult olid kõik jooksjad väga tublid!
    1.–3. klassi võistkonnas jooksid Jarno, Robin, Jaan, Joosep, Markus, Kairit, Älis, Reesi, Kerli, Annika.
    4.–6. klassi võistkonda kuulusid Rasmus H, Sten, Lauri S, Kevin K, Keio, Merilin, Keitlin, Sigrit, Renata-Marjana, Laura Kirke Bertel.
    7.–9. klassi võistkonnas jooksid Kermo, Kristo, Aarne, Reno, Ander, Kristi, Emma, Laura B, Lisette, Stella.
    Saime kõik ühe uue kogemuse võrra rikkamaks!
    Õpetaja Anne