Meie kooli aktiivsed koolisportlased 2019

3. juunil toimus Võrumaa Koolispordi hooaja lõpetamine ja sel puhul olid maakonna koolide tublimad ja aktiivsemad noored palutud Võru Kesklinna kooli vastuvõtule. Meie koolist osalesid üritusel Stella ja Ander. Oma tänusõnad ja tugeva käepigistuse andis noortele kaasa Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots. Noori tervitas ka Kesklinna kooli direktriss   ning Võrumaa Koolispordi ühenduse poolt Merike Õun!
    Aitäh Stella ja Ander positiivsete spordielamuste eest! Ilusat suve ning tuult tiibadesse!
    Õpetaja Anne