Koolipere suvelõpulaager

Viimane augustinädal algas Varstu koolis kahepäevase laagriga. Sooviks oli sisse elada uude aastasse ja teha tutvust õpetajatega, kes lastega tegelema hakkavad.
    Laager algas aarete jahi matkaga Pähnis, mille järel sai piknikul keha kinnitada. Edasi viis tee Tikutajale, kus tutvuti käsitsi valmivate Porschede saamislooga. Järgnevalt viis tee Alaveski loomapargi asukatele külla. Õhtu möödus erinevate tegevuste tähe all ja ega see uni tahtnudki väga tulla!
    Hommikune puder ja pannkoogid aitasid päevale vastu minna ning asuda tegelema toredate sportmängudega. Laager lõppes mõtisklemisega tuleviku üle ning oma soovide ja unistuste kirjapanekuga.