Ellujäämismatk

28.-29. augustil  toimus Varstu rühma ellujäämislaager, mis sai teoks tänu isamaalise hariduse programmile.
    Laager algas retkega, mida tutvustas  matkajuht Aigar. Käia sai mööda erinevat maastikku, puhkepausi ajal kuuldi õpetlikke lugusid või täideti ülesandeid.
    Ööbimiskohas lõkke ääres jutustas matkajuht põnevaid seiku  oma käimistest, tehti vahukomme ja võiski minna puhkama.
    Järgmise päeva  hommik algas lõkke tegemise ja pudru keetmisega.
    Kõhud täis, üleliigsed asjad autosse ja retk võis taas alata. Matkajuht õpetuste saatel kulges teise päeva teekond lihtsamalt.
    Matka lõpus said kõik osalejad tänusõnu ning mõned isegi üllatusauhinna.