"Et uus saaks taas alguse"

Päikeselise 2. septembri hommik täitis Varstu koolimaja harjumatu saginaga. Algas uus õppeaasta. Traditsioonilisel aktusel tervitasid kooliperet direktor Aive Adler ning Rõuge vallavanem Mailis Koger. Aabitsad said viis esimese klassi koolijutsi, sama palju uusi õpetajaid alustas kooliaastat just nimelt Varstus.
    Väikesel kontsert-aktusel oli tervituseks oma sõna öelda nii lasteaia Sipelgas esindajatel, kooliõpilastel kui ka õpetajatel.
    "Et uus saaks taas alguse" - nende sõnadega kuulutas õpetajate ansambel kooliaasta alanuks.