„Minu õpetaja koolis kõige parem on“

Nii lauldi õpetajate päeva aktusel. Nagu tavaks, andis direktor Aive volitused üheksanda klassi noortele pedagoogidele, kes omakorda ütlesid aitäh õpetajatele. Kooliperet olid tulnud tervitama kauaaegsed pedagoogid Maia Erikson ja Heidi Hanimägi, kes vürtsitasid hommikut lugudega oma õpetajatööst.
    Eriline päev võis alata. Lapsed suundusid noorte koolmeistrite saatel tundi ja õpetajad osa saama üllatusest. Muusikalise pooltunni sisustas Indrek Hunt, kelle sügavamõttelised laulud ei jätnud puudutamata kedagi. Aitäh!
    Päeva järgnev osa möödus õpetajatele põnevalt koolitusega “Graafiline visualiseerimine”, mille viis läbi Kati Orav. Huvitav ja mänguline „õppetund“ kritseldamisest avas nii mõnegi loovuseluugi.
    Tore päev möödus nagu lennates.