Tennisering

Varstu Koolis alustab tennisering!
    Esimene treening on Varstu Kooli saalis neljapäeval, 7. novembril, algajad kl 16.15-17.15 ning edasijõudnud kl 17.15-18.45. Lapsevanema osalustasu on 12 eurot kuu kohta, mis palume tasuda OÜ PopSalon arveldusarvele EE981010220075398012 iga kuu 10. kuupäevaks, selgitusse märkida "Tennisetreening Varstu / Lapse nimi" (detsembrikuu eest tasuma ei pea). Lapsevanemad, kes tegid valda huvitegevuse taotlused, saadavad ka maksekorralduse koopiad aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   Tennisering toimub kord nädalas neljapäeviti novembris ja jaanuar-aprill (detsembris ja mais ei toimu). Kokku 5 kuud.