Õuduste kool

Oktoobrikuu viimasel õhtul võis Varstu koolis liikumas näha õige veidrat seltskonda. Kohata sai võikaid vaime, kolme peaga Korea nõida, väikest saatanat, põrgukoori dirigenti ja teisi kummituslikke kujusid. Kõik need tegelased olid saabunud kollilaulude ja -lugude konkursile ning niisama õõvastavalt aega veetma.

Õudse õhtu haripunkt kulgeski lauluvõistlusega, mille žüriissse kuulusid tädi Rumpumpel Blocksbergi mäelt, Monika Teiselt mäelt ning Vampiir Pimeduseriigist. Diplomite jagamisel ilmnes aga suur arusaamatus - nimelt oli keegi esinejate aukirjadelt ära nõidunud kohanumbrid peale ühe. Nii saidki esinejad ainult esimesi kohti.

Kõige jubedamateks üllatuskülalisteks osutusid aga krahv von Krolock ja Sarah "Vampiiride tantsust". Kes veel enne naerukrampe polnud saanud, see esinemisnumbri jooksul nendeni jõudis.

Kogu halloweeni-peo koletuslik trall lõppes hirmuäratava diskoga, mille kordamineku eest hoolitses Joosep Rõugest. Soovijatele oli terve peo ajal avatud nõiaköök, kus sai keha kinnitada hõrgutavate roogadega.

Suur tänu õpilasomavalitsusele, köögirahvale ja ühele eriskummalisele tegelasele (nõid?, vampiir?, munk?, Riina?), kelle taktikepi all Väga Õudne Õhtu teoks sai!!