Rõõmus koolikontsert

Neljapäeval, 7. novembril osales kogu koolipere vahvas muusikatunnis, mille viisid läbi pärimusmuusikud Meelika Hainsoo ja Lauri Õunapuu. Näidati ja mängiti huvitavaid pille, mis esinejate rõõmuks ka paljudele lastele juba tuttavad olid. Küll aga tekitas elevust mõnegi muusikariista murdekeelne nimetus, sest võro keele nädala puhul kõnõldi Võromaa rahva uman keelen. Kuna on kätte jõudnud märdikuu, siis lauldi koos mardi- ja kadrilaule ning räägiti sandikommetest. Mardid on peagi teie ukse taga sisselaskmist palumas ja kadridki valmistuvad kambrisse kargama. Laskem siis sandid tuppa tulla, sest mardid viivad teile viljaõnne, kadrid kannavad kotta karjaõnne!