Asjad, mida noored teada võiksid

21. nov hommikul kogunes Rõuge Kooli saali hulk 6.-9. kl noori Haanjast, Mõnistest, Rõugest ja Varstust, et osa saada kirjanik Sass Henno loenguprojektist "Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge."
    Henno rääkis noortega nende endi keeles oma isikliku elu näitel, mis viib lapse valesid valikuid tegema. Ta rõhutas, kuidas lapsepõlves kogetu mõjutab täiskasvanut ning paneb käituma tuttavat mustrit järgides. Igasuguse vägivalla vastasena kutsus Henno noori märkama ja julgema rääkida nii pere-, seksuaal- kui ka koolivägivallajuhtumitest.
    Tema algatatud MTÜ Julge rääkida on kindlasti üks vägivallavastase võitluse eestkõneleja Eestis.