Noor korvpallitalent Hendrik Jaak teeb mehetegusid!

Varstu kooli õpilane Hendrik Jaak Pertel on Eesti U-12 vanuserühmas oma võistkonna (Taltech Altius) koosseisus peale 8 mängude vooru 7 võidu ja 1 kaotusega liiga kõrgemas A divisions Tartu Ülikooli KK ja Nord KK järel 3. kohal ja hetkel kursil nelja parema meeskonna vahel mängitavale finaalturniirile.

Võidetute seas on Taltech/Rim Korvpallikool 70:20, Rakvere Tarvas 74:35, Audentese KK 57:15, Saku KK 60:38. Rae SK 69:53, Viimsi KK 70:20, Pärnu Korvpalliklubi 52:31. Ainus kaotus  41:49 tuli kohe esimeses voorus vastu võtta Keila/Kohila/Saue Korvpalliklubilt.

Hendrik Jaak  on Taltech Altiuse parim nii mängus visatud punktide kui hangitud lauapallide arvestuses.

Võru Noorte Korvpallikool