Noored tegid "Grease´i"

1959. a suvi on läbi ja vanad sõbrad saavad kokku. Danny Zuko on T Bird`si kamba liige, kes suvel kohtus korralikust perest pärit Sandy´ga ning nende suveromaanist areneb välja suurem osa kooliaasta sündmustest…

Nii saab alguse maailmakuulus muusikal „Grease“ kultuurimaja Kannel lavalaudadel Võru Gümnaasiumi noorte esituses.

Vaimustav, suurepärane, meeltülendav! Nendest omadustest jääb nähtu kohta ilmselgelt väheks. Kaks tundi kvaliteetaega, mida teatripublikule pakuti, võlus ja naelutas tähelepanelikult kuulama-vaatama.

Suur kummardus kõigile asjaosalistele!