Õppekäik Tartusse

19. mail käisime õppereisil Tartus. Alguses külastasime loodusmuuseumi, kus pidime neljast inimesest koosnevas tiimis lahendama ülesandeid. Pärast vaatasime loodusmuuseumis erinevaid loomi ja loomade topiseid.

Hiljem läksime Tartu Lennundusmuuseumisse, kus nägime erinevaid lennukeid ja helikoptereid. Pärast saime ka mõnedesse lennukitesse sisse piiluda. Üks vanem reisilennuk nägi välja nagu vanaema korter.

Lõpuks käisime ka poes ja sõitsime tagasi Varstusse. Tagasi sõites vaatasime sõpradega filme ning jagasime muljeid.

Jessica 5. kl