Karuoti luulekonkurss

Loodusmuuseumis lõppes aasta loomale, karule, pühendatud luulekonkurss, millel osales meie Laura Kirke 9. klassist ja loomulikult jõudis luuletusega "Karuema monoloog" auhinnatavate hulka.

Luuletusi laekus erinevas vanuses laste sulest kokku üle 200, millest 35 parima loometöö autorid sõidavad 26. novembril preemiareisile RMK Elistvere loomaparki.

Kuni jõuludeni avaldatakse parimate riimiseppade luuletusi Looduskalendri aasta looma lehel, millelt hetkel on võimalik lugeda just Laura Kirke "Karuema monoloogi".