Eesti kirjanduse nädal

30. jaanuarist-3. veebruarini oli Varstu kooliperel võimalik osa saada eesti kirjanduse nädalast.
    Terve nädala vältel toimusid hommikused ettelugemised Andrus Kivirähki raamatust „Mälestused“. Oma lugusid lasteaiaelust meenutasid pall, tuletõrjeauto, kahvel, Barbie ja jonnipunn.
    Igal päeval ootas vastamist üks küsimus eesti laste- ja noorsookirjanduse teostest. Hea, kui olid kursis Naksitrallide, Nukitsamehe, Sipsiku ja Anni tegemistega ning teadmised „Kevadest“ kulusid samuti marjaks ära.
    Tore oli see, et end proovile panid ka täiskasvanud koolipere liikmed ja lahedate vastustega nädala humoorikamaks muutsid. Igati põnev on ju ette kujutada, kuidas Ann keldrist ema päeviku asemel näritud kondi leiab ja mis sellisel juhul toimuma hakkab!
    Aitäh kõigile, kes aitasid ühel või teisel moel kirjandusnädala kordaminekule kaasa! Loodetavasti muutub see traditsiooniks…