Rahatarkust kogumas

Varstu Kooli 7. klassi õpilased osalesid 23. märtsi pärastlõunal rahatarkuse veebikonverentsil „Kas mina juhin raha või juhib raha mind?“.

Konverentsi avas Eesti eurovolinik Kadri Simson ja seda modereeris investor ja saatejuht Katri Teller.
    Investor Marko Oolo kõneles investeerimise ABC-st. Oma rahaasjade korraldamisest rääkis räppar Reket. Paneelis arutasid edu aluseid ja tulevikuplaane mulluste edukate õpilasfirmade vedajad Rasmus Riim (ÕF Drycycle), Kermo Nurmeoja (ÕF Rahatähed) ja Elisabet Jääger (ÕF Mani). Paneeli vedas Rudolf Gustav Hanni (ÕF Seik).
    Teises paneelis arutasid rahalise heaolu ja rahaärevuse ning tervisliku tarbimise teemadel kohtutäitur Risto Sepp, psühholoog Elina Kivinukk, investor ja koolitaja Peep Vain ning rahaasjade käitumusliku vaate uurija Leonore Riitsalu.

Konverentsi lõpus toimus viktoriin ja osalejate vahel loositi välja mitmeid auhindu. Konverents oli väga  hariv.  Ürituselt lahkuti nii viimasel hetkel, et koolibussile tuli lausa joosta.