Tooliteatri päev

29. märtsil 2023 toimus Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas 17. korda Tooliteatri päev - etlusvõistlus Võru maakonna 5.-9. klasside õpilastele.
    Noored lugesid ette eesti lastekirjanduse tänavuaastaste juubilaride jutte ja luuletusi. 23 esinejat kuuest koolist olid ette valmistanud omavalitud proosapala, mis kanti ette esimeses voorus. Pärast väikest vaheaega esitati kuulajatele eesti klassikute luuletusi.

Varstu Kooli esindasid Tooliteatris Annika 7. kl ja Laura Kirke 9. kl. Tüdrukud lugesid mõlemad ette katkendi Silvia Rannamaa "Kasuemast" ja said oma etteastega väga hästi hakkama. Laura Kirke pälvis esituse eest tunnustuse ja Annika tänukirja.

Aitäh tüdrukutele, kes kindlasti ühe kogemuse võrra rikkamaks said!