Tagasivaade 2023. a detsembrisse

6. detsembril toimus Tartu Ülikooli teaduskooli korraldatud veebipõhine eesti keele võistlus „Salakeel“, mis oli mõeldud 6.–9. klassi õpilastele.
    Osavõtjaid oli igas vanuseklassis 300-400 ringis ja seda enam valmistasid rõõmu Varstu laste tulemused. Esimesi kohti küll koju ei toodud, kuid päris hästi lahendasid ülesandeid Hendrik (8. kl), kes saavutas 316 võistleja hulgas 32. koha ja Kairit (7. kl), kelle koht oli 408 osaleja hulgas 70. Kiitus Annikale (8. kl), Kerlile (8. kl) ja Sandrale (9. kl), kelle tulemused mahtusid esimese kolmandiku hulka. Tänu ka Jaanile osalemise eest.
    Tublid olete, noored, et soovite end arendada ja proovile panna!