Riigikogus

Lisatud: Laupäev, 08 Aprill 2017

Kolmapäeval, 05.aprillil külastas 8.-12. klass Riigikogu. Külastus algas Pika Hermani torni ronimisega ning üllatusega, et tornist vaadatuna ei tundugi Tallinn nii väga suur.
    Riigikogu liikme igapäevastest tegemistest ning Riigikogu toimimisest andis põhjaliku ülevaate Monika Haukanõmm, kes on meie kooli vilistlane. Kaheteistkümnenda klassi õpilased olid ette valmistanud rahvasaadikule küsimused, mis kõik said ka ammendava vastuse.
    Toredat äratundmisrõõmu pakkus nii mõnigi Riigikogu liige, keda varasemalt on nähtud peamiselt teleekraanilt või ajalehest.

Õpetaja Ele