Üks vahva ja meeleolukas päev Viljandis

Lisatud: Neljapäev, 27 Aprill 2017

26. aprilli varahommikul sõitsid 6.-7. kl lapsed Viljandit avastama. Ees ootas põnev seiklus lossimägedes, kus grupp jagati neljaks. Toimus meeskonnamäng ja algas fotojaht „Tunne Viljandit“. Külastasime Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiat, kus vaatasime üheskoos fotojahil tehtud pilte ja sõime ülikooli kohvikus sooja toitu. Suured tänud Airi Parvele, kes andis oma panuse meie päevale!

Seejärel ootas meid Ugala teatrimajas L. Frank Baumi igihaljas muinasjutt „Võlur OZ“.
    Päev kujunes meeleolukaks ja õhtu lõpetasime šopingu-tuuriga. Sügisel ootab meid Viljandis ees üllatus!

Õpetaja Ave